Güde – Solingen Alpha Dubový sud kuchařský nůž 16 cm

3 850 

Katalogové číslo: 4006214380569 Kategorie: ,

Popis

Kuchařský nůž s 16 cm dlouhou čepelí je kombinací perfektní čepele a skvěle padnoucí rukojeti, oboje dokonale vyvážené tak, aby příprava jídla s tímto nožem byla požitkem.

Proč si koupit Güde – Solingen Alpha Dubový sud kuchařský nůž 16 cm?

Úžasným příkladem kvality a designu je Güde – Solingen Alpha Dubový sud kuchařský nůž 16 cm, nabízená za cenu 3850 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Güde – Solingen Alpha Dubový sud kuchařský nůž 16 cm jsou více než jen Kuchyňské nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Güde – Solingen. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Kuchyňské nože. S Güde – Solingen luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Güde - Solingen Kuchyňské nože - Kategorie Güde - Solingen Kuchyňské nože nabízí vynikající kuchyňské nože vyrobené z nejlepších materiálů a s precizním zpracováním. Tyto nože jsou ideální pro profesionální kuchaře i pro domácí kuchaře, kteří chtějí mít v kuchyni kvalitní a spolehlivé nástroje. Podobné produkty: Güde – Solingen Alpha Oliva špikovací 8 cm, Güde – Solingen Alpha Oliva na pečivo 21 cm, Güde – Solingen Alpha Dubový sud kuchařský 26 cm, Güde – Solingen Alpha Dubový sud kuchařský asijský 16 cm

Kuchařské nože - Podobné produkty: Wüsthof kuchařský Classic 20 cm, VICTORINOX Kuchařský nůž Santoku 17cm, CS SOLINGEN Nůž kuchařský 20 cm PREMIUM CS-003104, Provence NŮŽ KUCHAŘSKÝ S PLAST. RUKOJETÍ IMITACE DŘEVO, 16 cm