Forged sada nožů Olive 3 ks

4 399 

Katalogové číslo: 8718719305287 Kategorie:
Značka: Forged

Popis

Stylová třídílná sada kovaných nožů Forged Olive v krásné dřevěné krabičce. Nože mají rukojeť z olivového dřeva.

Proč si koupit Forged sada nožů Olive 3 ks?

Úžasným příkladem kvality a designu je Forged sada nožů Olive 3 ks, nabízená za cenu 4399 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Forged sada nožů Olive 3 ks jsou více než jen Sady nožů; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Forged. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Sady nožů. S Forged luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Forged Sady nožů - Forged Sady nožů jsou vysoce kvalitní nože s ručně kovanými čepelemi. Tyto sady obsahují nůž na chléb, nůž na maso, nůž na zeleninu a další nože, které jsou nezbytné v každé kuchyni. Díky svému designu a materiálům jsou tyto nože odolné a snadno se udržují v dobrém stavu.