Forge de Laguiole Compressed Fabric Blue 11 cm

2 690 

Katalogové číslo: 3701422518018 Kategorie:

Popis

Ručně vyráběný kapesní nůž Forge de Laguiole s 11 cm dlouhou čepelí z nerezové ocele a s rukojetí v modré barvě.

Proč si koupit Forge de Laguiole Compressed Fabric Blue 11 cm?

Úžasným příkladem kvality a designu je Forge de Laguiole Compressed Fabric Blue 11 cm, nabízená za cenu 2690 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Forge de Laguiole Compressed Fabric Blue 11 cm jsou více než jen Nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Forge de Laguiole. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Nože. S Forge de Laguiole luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Forge de Laguiole Nože - Forge de Laguiole Nože jsou kvalitní nože vyrobené z ručně kované oceli a dřeva z regionu Aubrac v jižní Francii. Tyto nože jsou skvělým doplňkem pro každého, kdo ocení krásné a funkční nástroje. Podobné produkty: Forge de Laguiole Aubrac Horn 12 cm, Forge de Laguiole Tradition Rosewood 12 cm, Forge de Laguiole Tradition Horn 11 cm, Forge de Laguiole Tradition Deer Antlers 11 cm