F. Dick Superior plátkovací 21 cm

1 229 

Katalogové číslo: 4009215090970 Kategorie:
Značka: F. Dick

Popis

Plátkovací nůž s délkou čepele 21 cm ze série F. Dick Superior.

Proč si koupit F. Dick Superior plátkovací 21 cm?

Úžasným příkladem kvality a designu je F. Dick Superior plátkovací 21 cm, nabízená za cenu 1229 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

F. Dick Superior plátkovací 21 cm jsou více než jen Kuchyňské nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou F. Dick. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Kuchyňské nože. S F. Dick luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

F. Dick Kuchyňské nože - Kategorie F. Dick Kuchyňské nože nabízí široký výběr nožů pro každou kuchyňskou potřebu. Nože jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a nabízejí vynikající ostrost a odolnost. Vyberte si z nožů na maso, zeleninu, pečení a dalších a užijte si přesné a snadné krájení. Podobné produkty: F. Dick Pro-Dynamic kuchařský s vlnitým výbrusem 26 cm, F. Dick Premier Plus Santoku s výbrusem 14 cm, F. Dick Premier Plus Santoku 18 cm, F. Dick Pro-Dynamic na chléb 21 cm