Cukrářský nůž, roztírací, zahnutý – 25cm – Ibili

360 

Katalogové číslo: 8411922092219 Kategorie:
Značka: Ibili

Popis

Cukrářský roztírací nůž z nerezu o délce 25 cm.

Proč si koupit Cukrářský nůž, roztírací, zahnutý – 25cm – Ibili?

Úžasným příkladem kvality a designu je Cukrářský nůž, roztírací, zahnutý – 25cm – Ibili, nabízená za cenu 360 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Cukrářský nůž, roztírací, zahnutý – 25cm – Ibili jsou více než jen Roztírací nože – palety; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Ibili. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Roztírací nože – palety. S Ibili luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Ibili Roztírací nože - palety - Podobné produkty: Cukrářský nůž, roztírací, rovný – 30cm – Ibili, Cukrářský nůž, roztírací, rovný – 15cm – Ibili, Cukrářský nůž, roztírací, zahnutý – 30cm – Ibili, Nůž cukrářský, roztírací, rovný – 25cm – Ibili