CS SOLINGEN Nůž na pečivo damascénská nerezová ocel 20 cm KONSTANZ CS-071226

849 

Katalogové číslo: 4029096071226 Kategorie: ,
Značka: CS SOLINGEN

Popis

– délka ostří 20 cm
– 67mi vrstvá japonská ocel
– vysocekvalitní materiál ostří VG 10 HRC 60 +/- 2
– ergonomická dřevěná rukojeť
Vysoce kvalitní materiály řady nožů Carl Schmidt Sohn KONSTANZ zaručují perfektní úchop a čistý řez pro nadšené amatéry i profesionály v kuchyni.

Proč si koupit CS SOLINGEN Nůž na pečivo damascénská nerezová ocel 20 cm KONSTANZ CS-071226?

Úžasným příkladem kvality a designu je CS SOLINGEN Nůž na pečivo damascénská nerezová ocel 20 cm KONSTANZ CS-071226, nabízená za cenu 849.00 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

CS SOLINGEN Nůž na pečivo damascénská nerezová ocel 20 cm KONSTANZ CS-071226 jsou více než jen Kuchyňské nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou CS SOLINGEN. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Kuchyňské nože. S CS SOLINGEN luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

CS SOLINGEN Kuchyňské nože - Kategorie CS SOLINGEN Kuchyňské nože nabízí vynikající kvalitu nožů, které jsou vyrobeny v Solingenu - městě, které je považováno za světové centrum výroby nožů. Tyto nože jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby splňovaly náročné požadavky profesionálních kuchařů i domácích kuchařů. Podobné produkty: CS SOLINGEN Nůž loupací 7 cm HERNE CS-038083, CS SOLINGEN Nůž santoku damascénská nerezová ocel 18 cm KONSTANZ CS-071288, CS SOLINGEN Nůž kuchyňský tepanyaki 18 cm SHIKOKU CS-020118, CS SOLINGEN Nůž na pečivo 21 cm PREMIUM CS-003111

Japonské nože - Japonské nože jsou vysoce kvalitní nože, které mají tradiční japonský design a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Tyto nože jsou oblíbené mezi profesionálními kuchaři i domácími kuchaři díky svému ostrému ostří a preciznímu řezání. V této kategorii najdete různé typy japonských nožů, jako jsou santoku, nakiri, gyuto a další. Podobné produkty: Wüsthof Epicure japonský 17 cm, Yaxell Zen kuchařský nůž 20 cm, F. Dick Superior Gyuutoo japonský kuchařský 18 cm, Yaxell Ran Plus Kiritsuke japonský 16 cm