CS SOLINGEN Nůž kuchyňský damascénská nerezová ocel 9 cm KONSTANZ CS-071349

875 

Katalogové číslo: 4029096071349 Kategorie: ,
Značka: CS SOLINGEN

Popis

– délka ostří 9 cm
– 67mi vrstvá japonská ocel
– vysocekvalitní materiál ostří VG 10 HRC 60 +/- 2
– ergonomická dřevěná rukojeť
Vysoce kvalitní materiály řady nožů Carl Schmidt Sohn KONSTANZ zaručují perfektní úchop a čistý řez pro nadšené amatéry i profesionály v kuchyni.

Proč si koupit CS SOLINGEN Nůž kuchyňský damascénská nerezová ocel 9 cm KONSTANZ CS-071349?

Úžasným příkladem kvality a designu je CS SOLINGEN Nůž kuchyňský damascénská nerezová ocel 9 cm KONSTANZ CS-071349, nabízená za cenu 875.00 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

CS SOLINGEN Nůž kuchyňský damascénská nerezová ocel 9 cm KONSTANZ CS-071349 jsou více než jen Kuchyňské nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou CS SOLINGEN. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Kuchyňské nože. S CS SOLINGEN luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

CS SOLINGEN Kuchyňské nože - Kategorie CS SOLINGEN Kuchyňské nože nabízí vynikající kvalitu nožů, které jsou vyrobeny v Solingenu - městě, které je považováno za světové centrum výroby nožů. Tyto nože jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby splňovaly náročné požadavky profesionálních kuchařů i domácích kuchařů. Podobné produkty: CS SOLINGEN Nůž kuchyňský 9 cm PREMIUM CS-003067, CS SOLINGEN Nůž kuchařský 20 cm PREMIUM CS-003104, CS SOLINGEN Nůž kuchyňský tepanyaki 18 cm SHIKOKU CS-020118, CS SOLINGEN Nůž loupací nerezová ocel 9 cm Stern CS-064211

Japonské nože - Japonské nože jsou vysoce kvalitní nože, které mají tradiční japonský design a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Tyto nože jsou oblíbené mezi profesionálními kuchaři i domácími kuchaři díky svému ostrému ostří a preciznímu řezání. V této kategorii najdete různé typy japonských nožů, jako jsou santoku, nakiri, gyuto a další. Podobné produkty: Güde – Solingen Alpha Dubový sud kuchařský Santoku 18 cm, Wüsthof Silverpoint japonský 17cm, Yaxell kuchařská mapa na 8 nožů, Schwertkrone Black Santoku japonský nůž 17 cm