Burgvogel Master Line kuchařský 20 cm

2 155 

Katalogové číslo: 4250097301931 Kategorie: ,

Popis

Kvalitní kovaný kuchařský nůž řady Master Line německého výrobce ze Solingenu – Burgvogel – je univerzálním pomocníkem v kuchyni.

Proč si koupit Burgvogel Master Line kuchařský 20 cm?

Úžasným příkladem kvality a designu je Burgvogel Master Line kuchařský 20 cm, nabízená za cenu 2155 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Burgvogel Master Line kuchařský 20 cm jsou více než jen Kuchyňské nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Burgvogel Solingen. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Kuchyňské nože. S Burgvogel Solingen luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Burgvogel Solingen Kuchyňské nože - Burgvogel Solingen Kuchyňské nože jsou kvalitní nože pro každou kuchyni. Vyrobeny jsou z nejlepších materiálů a nabízí širokou škálu nožů pro různé účely. Díky svému designu jsou elegantní a pohodlné na používání. Podobné produkty: Burgvogel Oliva Line univerzální 10 cm, Burgvogel Solingen 9500.951.00.0 ML, souprava 5 ks, Burgvogel Oliva Line dranžírovací 20 cm, Burgvogel Oliva Line loupací 7 cm

Kuchařské nože - Podobné produkty: Berndorf Hanamaki damaškový kuchařský nůž 18,5 cm, Güde – Solingen Alpha kuchařský 16 cm, Wüsthof Gourmet kuchařský 20 cm, Mikov Ruby kuchařský 20 cm