Boker Toolkit Torx

999 

Katalogové číslo: 4045011066726 Kategorie:
Značka: Böker

Popis

Kompaktní sada sedmi hvězdicových inbusových šroubováků určena pro dotahování šroubů na rukojeti nože.

Proč si koupit Boker Toolkit Torx?

Úžasným příkladem kvality a designu je Boker Toolkit Torx, nabízená za cenu 999 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Boker Toolkit Torx jsou více než jen Nářadí; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Böker. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Nářadí. S Böker luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Böker Nářadí - Böker Nářadí je kategorie produktů, která nabízí špičkové nástroje pro řemeslníky, zahradníky i profesionály. Všechny produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a disponují vysokou odolností a funkčností. Mezi produkty této kategorie patří nože, sekery, pilky, brusy a další nástroje, které Vám pomohou při každodenní práci. Podobné produkty: Böker Plus Toolkit Innensechskant 09BO701