Böker Sicilian Needle Dark Wood

1 139 

Katalogové číslo: 4045011166907 Kategorie:
Značka: Böker

Popis

Vystřelovací kapesní nůž Magnum ve stylu stiletto. Čepel z ocele 440A a rukojeť z Pakka dřeva.

Proč si koupit Böker Sicilian Needle Dark Wood?

Úžasným příkladem kvality a designu je Böker Sicilian Needle Dark Wood, nabízená za cenu 1139 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Böker Sicilian Needle Dark Wood jsou více než jen Nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Böker. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Nože. S Böker luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Böker Nože - Böker Nože jsou kvalitní nože od renomované německé značky Böker. Nabízejí širokou škálu nožů pro různé účely, včetně kuchařských nožů, loveckých nožů a nožů pro outdoorové aktivity. Všechny nože jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a nabízejí vynikající výkon a trvanlivost. Podobné produkty: Böker Davis Classic Hunter, Böker Magnum Elk Hunter Special 02GL685, Magnum Combat Dagger, Magnum Bali Song Wood 06EX400