Böker Plus Epicenter Backlock 01BO545

2 919 

Katalogové číslo: 6f28170c9f23 Kategorie:
Značka: Böker

Popis

Moderní, robustní nůž Böker Plus Epicenter pro všestranné použití.

Proč si koupit Böker Plus Epicenter Backlock 01BO545?

Úžasným příkladem kvality a designu je Böker Plus Epicenter Backlock 01BO545, nabízená za cenu 2919 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Böker Plus Epicenter Backlock 01BO545 jsou více než jen Kapesní nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Böker. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Kapesní nože. S Böker luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Böker Kapesní nože - Böker Kapesní nože jsou kvalitní nože, které se snadno nosí v kapse nebo kabelce. Jsou navrženy pro různé účely, od každodenního použití po outdoorové aktivity. Díky svému designu a materiálům jsou Böker Kapesní nože vysoce odolné a spolehlivé. Podobné produkty: BÖKER PLUS P-51 Damast