Böker Magnum Trail 02SC099

1 329 

Katalogové číslo: 4045011124990 Kategorie:
Značka: Böker

Popis

Celokovaný nůž s rukojetí z micarty a s čepelí z nerezové ocele 440A.

Proč si koupit Böker Magnum Trail 02SC099?

Úžasným příkladem kvality a designu je Böker Magnum Trail 02SC099, nabízená za cenu 1329 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Böker Magnum Trail 02SC099 jsou více než jen Nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Böker. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Nože. S Böker luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Böker Nože - Böker Nože jsou kvalitní nože od renomované německé značky Böker. Nabízejí širokou škálu nožů pro různé účely, včetně kuchařských nožů, loveckých nožů a nožů pro outdoorové aktivity. Všechny nože jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a nabízejí vynikající výkon a trvanlivost. Podobné produkty: Böker Magnum Balisong Trainer 2nd Gen, Böker Masada Folder 01BO762, Böker Arbolito El Gigante Micarta 02BA595M, Böker Magnum Co-Operator