Böker Leopard-Damast I 110084DAM

17 199 

Katalogové číslo: 4045011021275 Kategorie:
Značka: Böker

Popis

Krásný zavírací nůž od Böker má damaškovou čepel z ocele, která pochází z německého bojového tanku Leopard I.

Proč si koupit Böker Leopard-Damast I 110084DAM?

Úžasným příkladem kvality a designu je Böker Leopard-Damast I 110084DAM, nabízená za cenu 17199 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Böker Leopard-Damast I 110084DAM jsou více než jen Nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Böker. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Nože. S Böker luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Böker Nože - Böker Nože jsou kvalitní nože od renomované německé značky Böker. Nabízejí širokou škálu nožů pro různé účely, včetně kuchařských nožů, loveckých nožů a nožů pro outdoorové aktivity. Všechny nože jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a nabízejí vynikající výkon a trvanlivost. Podobné produkty: Böker Magnum Elk Hunter Special 02GL685, Böker Magnum Pakka Hunter 01MB700, Magnum Caveman Steel, Böker Magnum Slender