Böker Forge univerzální 11 cm

1 329 

Katalogové číslo: 4045011095511 Kategorie:
Značka: Böker

Popis

Univerzální nůž Böker Forge je kovaný nůž prémiové kvality s výborným poměrem cena/výkon.

Proč si koupit Böker Forge univerzální 11 cm?

Úžasným příkladem kvality a designu je Böker Forge univerzální 11 cm, nabízená za cenu 1329 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Böker Forge univerzální 11 cm jsou více než jen Kuchyňské nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Böker. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Kuchyňské nože. S Böker luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Böker Kuchyňské nože - Böker Kuchyňské nože jsou vysoce kvalitní nože určené pro profesionální i domácí použití. Tyto nože jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a nabízejí vynikající ostrost a trvanlivost. S Böker Kuchyňskými noži budete mít v kuchyni nástroje, na které se můžete spolehnout, a které vám usnadní vaření a přípravu jídel. Podobné produkty: Böker sendvičové nože set 6 ks 03BO006, Böker Forge Santoku japonský 16 cm, Böker Forge Wood Santoku japonský 16 cm, Böker Saga Grenadill Set 130368SET