Böker Black Fibre 04BO125 štětka na holení

1 329 

Katalogové číslo: 4045011096228 Kategorie:
Značka: Böker

Popis

Elegantní štětka na holení ze syntetických vláken Black Fibre.

Proč si koupit Böker Black Fibre 04BO125 štětka na holení?

Úžasným příkladem kvality a designu je Böker Black Fibre 04BO125 štětka na holení, nabízená za cenu 1329 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Böker Black Fibre 04BO125 štětka na holení jsou více než jen Příslušenství k holicím strojkům; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Böker. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Příslušenství k holicím strojkům. S Böker luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Böker Příslušenství k holicím strojkům - Böker Příslušenství k holicím strojkům je kategorie produktů obsahující různé doplňky a náhradní díly pro holicí strojky značky Böker. V této kategorii najdete například náhradní hlavice, stříhací nástavce, oleje a maziva pro údržbu strojků, a další příslušenství, které vám pomohou udržet vaše holicí strojky v perfektním stavu.