Berndorf Sandrik Delta, 30 dílná sada příborů

2 600 

Katalogové číslo: 8581190034287 Kategorie:

Popis

Příbor, který svým tvarem zaujme lidi se smyslem pro moderní design, ale stejně tak uspokojí i ty, kterým je blízká klasika.

Proč si koupit Berndorf Sandrik Delta, 30 dílná sada příborů?

Úžasným příkladem kvality a designu je Berndorf Sandrik Delta, 30 dílná sada příborů, nabízená za cenu 2600 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Berndorf Sandrik Delta, 30 dílná sada příborů jsou více než jen Příbory; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Berndorf Sandrik. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Příbory. S Berndorf Sandrik luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Berndorf Sandrik Příbory - Berndorf Sandrik Příbory jsou luxusní nerezové příbory vysoké kvality, které jsou vyrobeny v Rakousku. Tento sortiment nabízí širokou škálu designů a stylů, které splní požadavky každého zákazníka. Příbory Berndorf Sandrik jsou ideální volbou pro každou příležitost, od každodenního použití až po slavnostní události. Podobné produkty: Berndorf Sandrik Carina 24 ks, Berndorf Sandrik Carina, 30 dílná sada leštěných příborů, Berndorf Sandrik Ariana, 24 dílná sada broušených příborů, Berndorf Sandrik Hotel, 24 dílná sada leštěné