BERLINGERHAUS Stojan na nože s brouskem a držákem na tablet Crystal Shine Collection LP-7020

755 

Katalogové číslo: 5999056788558 Kategorie:
Značka: BERLINGERHAUS

Popis

– multifunkční designový stojan na nože
– materiál: dřevo
– kvalitní odolná povrchová úprava materiálu
– zabudovaný brousek na nože
– inovativní držák na tablet, smartphone nebo kuchařku
– celkem 6 slotů na nože + držák na kuchyňské nůžky
– nože nejsou součástí
– značka: BerlingerHaus

Proč si koupit BERLINGERHAUS Stojan na nože s brouskem a držákem na tablet Crystal Shine Collection LP-7020?

Úžasným příkladem kvality a designu je BERLINGERHAUS Stojan na nože s brouskem a držákem na tablet Crystal Shine Collection LP-7020, nabízená za cenu 755.00 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

BERLINGERHAUS Stojan na nože s brouskem a držákem na tablet Crystal Shine Collection LP-7020 jsou více než jen Bloky na nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou BERLINGERHAUS. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Bloky na nože. S BERLINGERHAUS luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

BERLINGERHAUS Bloky na nože - BERLINGERHAUS Bloky na nože jsou praktické a stylové stojany pro vaše nože. Tyto bloky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a nabízejí dostatek prostoru pro uložení vaší nožové kolekce. Díky svému modernímu designu se perfektně hodí do každé kuchyně a zajišťují bezpečné a přehledné uložení nožů.