BERGHOFF Sada nožů ve stojanu ESSENTIALS 7 ks BF-1307025

599 

Katalogové číslo: 5413821089898 Kategorie: ,
Značka: BERGHOFF

Popis

– kompletní sada 7 ks obsahuje tyto nože:
– loupací / délka čepele: 8 cm
– univerzální / d.č.: 12,5 cm
– vykošťovací / d.č.: 19 cm
– na pečivo / d.č.: 20 cm
– šéfkuchařský / d.č.: 20 cm
– nůžky na drůbež 25 cm
– dřevěný blok na nože
– bohatě vybavená sada nožů v dřevěném stojanu od belgické značky BERGHOFF
– vysoce kvalitní nerezová ocel typu X30Cr13
– perfektně vyvážená kovaná čepel zajistí skvělé výsledky při krájení nejrůznějších surovin
– ostří čepele broušeno laserem pro maximální ostrost, není nutné často brousit
– klasický design rukojeti se třemi nýty
– masivní dřevěný blok je velmi stabilní a zajistí přehledné uspořádání všech nožů i nůžek
– precizní zpracování vhodné pro profesionální kuchaře i nadšence v kuchyni
– pro vysoce kvalitní nože je vždy doporučeno šetrné ruční mytí, které zachová kvalitu ostří
– belgická prémiová značka BergHOFF zaručuje precizní zpracování z těch nejlepších materiálů

Masivní dřevěný blok na nože podepřený stylovým nerezovým stojanem a 6 vysoce kvalitních nožů z nerezové oceli, dohromady všechny prvky v této sadě zajistí, že budete plně připraveni na téměř každý řezný úkol. Nůž na chléb, kuchařský nůž, plátkovací nůž, kuchyňský nůž, nůž na krájení a kuchyňské nůžky, to vše má čepel z vysoce kvalitní nerezové oceli, která je ručně broušená pro dlouhotrvající ostrost, a ergonomicky navrženou rukojeť, která pohodlně padne do ruky. Jakmile tedy dáte tomuto 7dílnému bloku na nože místo na vaší pracovní desce, jste připraveni otestovat své řezací schopnosti.

Proč si koupit BERGHOFF Sada nožů ve stojanu ESSENTIALS 7 ks BF-1307025?

Úžasným příkladem kvality a designu je BERGHOFF Sada nožů ve stojanu ESSENTIALS 7 ks BF-1307025, nabízená za cenu 599.00 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

BERGHOFF Sada nožů ve stojanu ESSENTIALS 7 ks BF-1307025 jsou více než jen Kuchyňské nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou BERGHOFF. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Kuchyňské nože. S BERGHOFF luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

BERGHOFF Kuchyňské nože - BERGHOFF kuchyňské nože jsou kvalitní nože pro každodenní použití v kuchyni. Nabízejí ostré a pevné čepele, ergonomické rukojeti a moderní design. Vyberte si z naší široké nabídky nožů a zlepšete své kuchařské zkušenosti. Podobné produkty: BERGHOFF Nůž na pečivo nerez 20 cm RON BF-3900102, BERGHOFF Nůž porcovací nerez ESSENTIALS 20 cm BF-1301077, BERGHOFF Nůž kuchařský nerez 20 cm RON BF-3900106, BERGHOFF Nůž porcovací nerez 20 cm RON BF-3900101

Kuchařské nože - Podobné produkty: Wüsthof Classic čínský 18 cm, Wüsthof Gourmet kuchařský 20 cm, Wüsthof Classic Ikon Créme kuchařský 23 cm, Wüsthof Gourmet kuchařský 23 cm