BERGHOFF Držák na nože magnetický 40 cm RON BF-3900021

1 115 

Katalogové číslo: 5413821049960 Kategorie:
Značka: BERGHOFF

Popis

– rozměr: 40 x 5,5 x 2,5 cm
– Odolné jasanové dřevo
– Bezpečně uloží vaše nože, aniž by zabíral cenný prostor na pracovní desce
– Silný magnet zajišťuje bezpečné uložení

Chcete uložit své nože bez využití cenného prostoru na pracovní desce nebo v zásuvce? Namontujte tento magnetický držák na nože na stěnu vaší kuchyně a uložte všechny nože Ron bezpečně na dosah. Silné magnetické proužky zajišťují bezpečné upevnění nožů k držáku z jasanového dřeva, který časem získá krásnou patinu. Ať už se musíte vypořádat s jakoukoli řeznou prací, vaše nože máte na dosah!

Proč si koupit BERGHOFF Držák na nože magnetický 40 cm RON BF-3900021?

Úžasným příkladem kvality a designu je BERGHOFF Držák na nože magnetický 40 cm RON BF-3900021, nabízená za cenu 1115.00 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

BERGHOFF Držák na nože magnetický 40 cm RON BF-3900021 jsou více než jen Bloky na nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou BERGHOFF. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Bloky na nože. S BERGHOFF luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

BERGHOFF Bloky na nože - Kategorie BERGHOFF Bloky na nože nabízí široký výběr bloků na nože pro ukládání a organizaci nožů v kuchyni. Tyto bloky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou dostupné v různých velikostech a designech, aby vyhovovaly každému stylu kuchyně.