Příbory

Příbory jsou nezbytnou součástí každého jídelního stolu. Nabízíme široký výběr příborů různých druhů a materiálů, které vám pomohou vytvořit dokonalou atmosféru při stolování. Vyberte si mezi klasickými nerezovými příbory, moderními designovými kousky nebo luxusními zlatými a stříbrnými příbory.

Kvalita příborů

Při výběru příborů je důležité zaměřit se na kvalitu materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Nejlepší jsou nerezové oceli s vysokým obsahem chromu a niklu, které jsou odolné vůči korozi a mají dlouhou životnost. Také by měly být ergonomicky tvarované a dobře se držet v ruce. Pokud hledáte příbory pro speciální příležitosti, může být vhodné zvolit luxusní designové příbory s různými povrchovými úpravami a zdobením.

Počet a druh příborů v sadě

Při nákupu příborů je důležité zvážit, kolik příborů potřebujete a jaké druhy. Standardní sada příborů by měla obsahovat vidličky, nože a lžíce pro každého hosta, ale můžete zvolit i další druhy příborů, jako jsou dezertní vidličky nebo lžičky na kávu. Pokud máte speciální požadavky, například na příbory pro děti, můžete vybírat z různých druhů příborů s různými velikostmi a tvary.

Údržba a skladování příborů

Pro zachování kvality a životnosti příborů je důležité pečlivě je čistit a skladovat. Příbory by měly být umývány ručně, ideálně hned po použití, a nesmí se používat drsné houbičky nebo abrazivní čisticí prostředky. Po umytí by měly být pečlivě vysušeny a skladovány v suchém prostředí, nejlépe v příborových šuplících nebo stojanech. Pokud máte luxusní příbory s povrchovou úpravou, měli byste se vyhnout použití drátěných kartáčů nebo abrazivních prostředků, které by mohly poškodit povrch.